Утеплення пінополістиролом.

    Теплоізоляція для труб (пінополістирол) Вживаний утеплювач - пінополістирол - дає можливість досягати теплопровідності рівній 0,038 Вт / м К, для порівняння: теплопровідність хв. вати становить 0,05 Вт / м К. Водопоглинання за 24 години становить від 0,5 до 2,0 за обсягом, завдяки чому пінополістирол не намокає і не руйнується під дією вологи як мінеральна вата. Робоча температура без додаткової ізоляції до +110 C Докладніше:

    Якщо вам потрібно забезпечити теплоізоляцію труб, зверніть увагу на утеплювачі з пінополістиролу. Трубний утеплювач складається з елементів циліндричної форми. У порівнянні з ізоляцією, в якій використовуються звичайні матеріали (мінеральна вата або шамотна глина), дана технологія значно прискорює процес монтажу і не вимагає серйозної кваліфікації укладальників. Ви можете впоратися і самі.

    Ще одна важлива перевага: теплоізоляція трубопроводу пінопластом допускає укладання труб вище точки промерзання, і це значно економить ресурси часу і техніки.

    Теплоізоляційна шкаралупа відрізняється високим ступенем водонепроникності незалежно від пори року і перепадів температур. Як і будь-який інший виріб з пінопласту, вона стійка до процесів гниття, утворення грибків і плісняви.

Переваги теплоізоляції для труб з пінополістиролу:

    Щільна структура, ліквідуються містки холоду
абсолютна водонепроникність (вода не потрапить в утеплювач труб).
Істотна економія часу на проведення утеплювальних робіт довговічність
зниження витрат на ремонт і планове обслуговування тепломагістралі

Труби