viber_image.jpgviber_image1.jpg

ЦІНА 1 мішка (120л) - 40грн

 

Пінопластові крихта є продуктом пінополістиролу

     Даний матеріал є ідеальним утеплювачем. За складом він не токсичний, і, як наслідок, безпечний для людей. Пінопластові крихта володіє хорошими ізолюючими властивостями, і не містить хімічні речовини, що негативно позначаються на організмах людей. Пінопластові крихта є продуктом пінополістиролу, який в свою чергу використовується у виробництві пакувальної продукції, одноразового посуду. Цей матеріал витримав чимало випробувань. Він зберігає свої якості і зовнішній вигляд при великому нагріванні, які можливі при пожежах. Це дає йому характеристику пожароустойчивого матеріалу. Крихта входить до складу пінополістиролбетону, який використовують у сучасної меблевої індустрії. Крихту широко застосовують при виготовленні м'яких, набивних виробів, таких як іграшки, деяких архітектурних елементів, рекламної продукції, що в черговий раз підтверджує безпеку даного матеріалу Також крихту застосовують при транспортировках і перевезення на великі відстані б'ються виробів.

      Пінопластові крихта має ряд інших переваг. Давно помічена хороша стійкість до псування від діяльності гризунів. Вона не містить речовини й елементи, здатні викликати алергію, негативні реакції живих організмів, різні недуги і хвороби. Крім цього, вартість крихти набагато нижче більш дорогим аналогам, таким як пінопластова гранула, хоча в якісному відношенні ні чим не поступається їй

    Таким чином, Пінопластова крихта - це матеріал, який вирішує найбільш актуальні завдання, будучи ідеальним матеріалом утеплювачем, стійким до спалахів, сильним пожеж та інших видів псування, і в теж час економічним і якісним.

       Утеплення будинків, будівель, конструкцій, споруд мають закриті порожнини, полімерної крихтою.

   Пропонований нами спосіб заповнення закритих порожнин полімерної крихтою з метою тепло і звукоізоляції дуже надійний і простий у виконанні. Дозволяє проводити роботи при будь-якій температурі як всередині, так і зовні приміщення. Зарекомендував себе при утепленні будинків, які мають стіни побудованих з повітряним прошарком. Крихта вчинено без запаху, сухої консистенції, екологічно чиста, не піддається гниттю, не вбирає вологу, самозатухающаяся. Утеплення будинку за умови правильного утеплення даху і теплозберігаючих вікон скорочує витрати на опалення до 50% взимку і економить електроенергію на кондиціонування повітря влітку.